AVELKON Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübe bilgi birikimi ile; Türkiye’de ve yurtdışında Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon sistemleri üzerine teslim etmiş olduğu onlarca proje ile pek çok ilke imza atmıştır.

Kararlı yapısı ve teknolojiyi yakından takip etmesinin getirdiği avantajlarla müşterilerine en iyi hizmeti ve ürünleri ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir.

Kuruluş Amacı;

Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri danışmanlık, projelendirilme, Supervisorluk ,Yazılım ve Devreye alma hizmetleri ile projelerin başından teslim edilinceye kadar takip ve kontrol ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Zamanla araştırmacı yönetim ve teknik kadrosu ile Audio-Video ve Otomasyon Sistemleri Görüntü Ekipman Tasarımı,projelendirilmesi ve devreye alınması konularıında uzmanlaşmıştır.

Vizyonumuz;

AVELKON ‘un amacı otomasyon sistemlerinde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek orta-uzun vadede teknoloji geliştiren bir firma halinde dönüşmektir.

Misyonumuz;

AVELKON Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yeniliklere yön veren sektördeki her firmaya güven veren , verimli ve kaliteli hizmet üreten bir firma olmaktır