1. 1973 den bugüne istanbul anadolu yakasında inşaat işlerinde temelden çatıya anahtar teslimi hertürlü kapalı açık alan inşaatlar yapmış ve yapmaya devam etmekteyiz.yazlık villa inşaatları işmerkezleri konut işleri yapımı devam etmekte olan proje aşamasında olan her türlü inşaat işlerini yapıp  malzemelerini emlak pazarlama işlerinide bünyemizde kendi inşaat larımıza ve çevremize hitap etmekteyiz. Bizlerle devam eden ve bizlerle hertürlü inşaat alanında işyapacak ve yapan her kese şimdiden teşekkür ederim Saygılarımla 
  2. ürünlerinizin satışında kendi mahallemde ve müşteri portföyümü lanse ederek çalışmak iterim.hayırlı çalışmalar.(tarla  gayrimenkul satışlarını yapacağımız müşterilerimizle)
  3. Petroliş mah.rahmanlar cad.pervin sok ş.güzel ap. no 8/a kartal istanbul  
  4.  gim yapı / emlaknazarimyapitasarim.com

Telefonlar

0532 769 7057

0532 769 7057

Adres   :

emlak NAZARIM YAPI tasarım ; İstanbul şehri Kartal ilçesi Petrol İş mahallesindedir. Kurtuluş GÜZEL firma sorumlusudur. ürünlerinizin satışında kendi mahallemde ve müşteri portföyümü lanse ederek çalışmak iterim.hayırlı çalışmalar.(tarla gayrimenkul satışlarını yapacağımız müşterilerimizle) Petroliş mah.rahmanlar cad.no 15 emlaknazarimyapitasarim.com DUBLEKS DAİRE 5. SON KAT OLUP GİRİNCE MUTFAK 3+1 1 BANYO YATAK ODASINDA BALKONU VE BANYOSU VAR SOLON BALKONU OLDUKÇA BÜYÜK. ÜST KATA ANA MERDİVENDE VE İÇERDE SALON ÇIKIŞ VAR ÜST KATTA BÜYÜKÇE BANYOSU VAR İÇ AKSESUARLAR BİLEREK MONTAJ YAPILMAMIŞ ALICININ İSTEĞİNE VEYA PAZARLIĞA DAHİL OLUR. GENİŞ AÇIK TERAS GENİŞ SALONU MUTFAĞI VE ODASI MEVCUT OLUP PAZARLIK YAPILIR. ALICIMIZA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.  ATALAR’DA 3+1 135 m2 ful deniz manzaralı 1000m2 kapalı otoparklı 11 katlı binanın 1. katında 3. katında 10 katında 1 rer daire kalmış olup fiyatlarımızda pazarlık payı vardır.