• info@rehberfirma.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serap Hanım
  • ADRES: Bağlarbaşı M. Cemalbey C No:105 Maltepe – İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 305 7599
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

İKİNCİ BAHAR HUZUREVİ

Yaşlı insanlarımızın, hem dikkatli hem de keyifli zamanlar geçirmesi amaçlarımızın başında olmaktadır. Sunduğumuz hizmetler ve uzun yıllardır tecrübeli olan personellerimiz ile İkinci Bahar ailesi olarak gereken güveni verdiğimize inanıyoruz. Yaşlı bakımı konusunda uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu zamanlarda hem yaşlılarımız hem de aileleri en önemli önceliğimiz olmuştur. Hizmetlerimiz içerisinde misafir olan ailelerimizin isteklerini ve fikirlerini her zaman göz önünde bulundurmaktayız.

Anadolu Yakası huzurevleri gibi yerlerde ilk göz önüne alınan çalışanların kişilere nasıl davrandığıdır. İkinci Bahar ailesi olarak işimizi severek yapmakta olup yaşlılarımızın sağlıklı, huzurlu ve en rahat olabilecekleri ortamı oluşturuyoruz. Hacettepe Üniversitesi mezunları olarak yaşlılarımızın güzel ve sağlıklı vakitler geçirmesini amaçlayarak çıktığımız bu yolda sizlerin istekleri doğrultusunda en uygun ortamı hazırlamaktayız.

Huzurevi hizmetlerimizin dışında verdiğimiz hizmetler ile de yaşlı insanlarımızın bakım sürecini iyileştirmekteyiz. Değerli yaşlılarımızın sağlık süreçlerinin takibini ve ilaçlarının temini gibi konuları da takip etmekteyiz. Ayrıca kısa vadede olan bakım hizmetlerimiz de vardır. Ameliyat sonrası bakım hizmeti, ailelerin tatil dönemlerinde istedikleri bakımevi hizmetlerini de bulundurmaktayız.

Huzur evi hizmetleri dışında verdiğimiz hizmetlerde bazı hastalıklara sahip yaşlılarımızın bakımını da yapmaktayız. Alzheimer, demans, burundan beslenen, felçli ve parkinson gibi rahatsızlıkları olan yaşlılarımızın tüm bakımını da tecrübeli çalışanlarımız ile yapmaktayız. Tüm dünyadaki yenilenen bakım hizmetlerini de takibe alarak en kaliteli hizmetleri sizlere vermekteyiz

Maltepe Huzurevi – Bakım Hizmetlerimiz

Kısa süreli bakım

Çamaşır, ütü ve kuaförlük hizmetleri

Alt temizliği ve banyo

El — ayak temizliği, ağız temizliği

İlaç temini ve raporların kontrolü

Ameliyat sonrası bakım

Hizmetlerimizi tamamı ile şefkat, sevgi ve anlayış ile yapıyoruz. Maltepe bakımevi olarak gerekli tüm hizmetlerin tarafımızca mevcut olup değerli yaşlı insanlarımızı gönlünüz güven içerisinde emanet edebilirsiniz “Aileniz, ailemiz.” politikamızı kullanarak çıktığımız bu yolda sevgimiz ve tecrübemiz ile devam etmekteyiz.

İKİNCİ BAHAR HUZUR EVİ

‘’En büyük olmaktan daha iyi olan, bir konunun üstadı olmaktır.’’ diye çıktığımız yolda 1994 yılından beri siz değerli ailelerimize ve ailelerimizin en değerlileri yaşlılarımıza en güzel hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Hacettepe üniversitesi mezunları olarak yaşlı bakım ve psikoloji alanlarında yeterli donanıma sahip ekip arkadaşlarımız ile birlikte amacımız misafirlerimizi kendi evlerinde gibi hissettirmektir. Her geçen gün kendini yenileyen sistem ile birlikte uygulamalarımızı ve kendimizi yenileyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sadece huzurevi hizmeti değil belirli rahatsızlıklara sahip misafirlerimizin hasta bakımı ile de ilgilenmekteyiz. Ayrıca ameliyat sonrası ya da ailelerin tatil dönemleri gibi durumlarda da geçici olarak bakım hizmetlerimiz mevcuttur. Alanında deneyimli ekibimiz ve son teknoloji malzemelerimiz ile yaşlı bakımı konusunda da titizlikle çalışmaktayız. İkinci Bahar huzur evi bünyesinde alacağınız huzur evi ve bakım hizmetlerinde sizlerin memnuniyeti ve yaşlılarımızın sağlıklı, mutlu oluşu önceliğimizdir. Bakım hizmetimiz dâhilinde vücut banyoları, kuaförlük hizmeti ve el-ayak bakımı dâhil tüm hizmetler mevcuttur. Daha da önemlisi bu hizmetleri işini seven güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz yapmaktadır.

İnsan yaşamının en önemli konularından biri olan psikoloji alanında da yaşlılarımızın yanındayız. Psikoloji ve rehabilitasyon hizmetimiz sayesinde yaşlılarımızın yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyoruz. Gerekli görülen durumlarda psikolog ve konuşma desteği, hatta fizik tedavi desteğimiz de hizmetlerimizin içerisinde vardır. Ortam değişikliğinden dolayı uyum sürecinde zorlanmakta olan yaşlılarımızı bu yeni ortama alıştırmak için gerekli tüm hizmetleri sağladık. Ayrıca verdiğimiz hemşirelik hizmeti kapsamında yaşlılarımızın ilaçlarının temin edilmesi ve rapor sürelerinin kontrolü gibi durumlar da tarafımızca özenle takip edilmektedir.

Sevgi ve güven ortamının uzmanlık ile buluştuğu nokta olan İkinci Bahar huzur evine yakınlarınızı gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz. Hizmetlerimizi daha yakından görmek için bizi ziyaret edebilir ve deneyimli ekibimiz ile tanışabilirsiniz. Ayrıca telefon ile de aklınızdaki tüm soruların cevabını sizlere vermek için hazırız. İkinci Bahar huzur evi ailesi olarak işimizi severek yapıyor ve hizmetimize güveniyoruz. Yaşlılarınızın da en iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. En iyisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak/Source: www.ikincibahar.com.tr

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.