• info@rehberfirma.com

LAMAR PORSELEN MUTFAK TEZGAHI – SRA STONE GALLERY

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Porselen Tezgah
  • ADRES: Akpınar Mh. Malkoçoğlu Cd. Ballıca Sk. No:10 Sancaktepe
  • TELEFON: 0 (216) 487 2424
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

SRA STONE GALLERY olarak 2006 yılından bu yana dünyanın ve ülkemizin lider Porselen ve Kuvars yüzey kaplama markalarını sizlerle buluşturuyoruz.

Profesyonel ekibimiz yıllar boyunca, mutfak tezgahlarınızdan, banyolarınıza, ofis dekorasyonundan muhteşem iç mekan tasarımlarınıza porselen, kuvars, granit, mermer, yüzey kaplamalarını Türkiyenin 10 ilinde 13 depo ile sizlere ulaştırdı.

Porselenin daha dayanıklı ve daha büyük ebatlarda üretiminin kolaylaşması ile birlikte, mutfak tasarımındaki kullanım alanı da genişlemiş ve nihayetinde mutfak tezgahlarının gözdesi porselen tezgahlar olmuştur. Porselen tezgahların diğer mutfak tezgahlarına olan üstünlükleri onu hem essiz bir seçim hem de estetik bir duruş sahibi de yapmıştır demek yanlış olmayacaktır.
Porselen tezgahlar, özellikle diğer tezgahlardan çok daha az bakım gerektirmesi nedeni ile kullanıcılara eşsiz bir kolaylık sağlamaktadırlar.

Yüksek sıcaklığa dayanıklı porselen tezgahlar, darbelere ve çizilmelere karşı çok yüksek dirençlidir. Bunun yanı sıra, neme karşı olan özel direnci ile bakteri ve mantar oluşmasını engelleyerek kullanıcılara insan sağlığı için tamamen zararsız ve hijyenik bir alternatif oluşturmaktadırlar.

Porselen tezgahların, kir ve leke tutmaması dolayısıyla temizliğinin ve bakımının da kolay oluşu, mevcut mutfak tezgahı seçenekleri arasında ön plana çıkmalarını sağlamaktadır.

Birbirinden göz alıcı renk ve tasarımlarla üretilen porselen tezgahların, güneş ışını ya da uzun süre kullanım gibi nedenlerle renklerini kaybetmiyor oluşu da onların bir ömür kullanılabilir olmasını sağlamakta ve bu yüzden mutfak tasarımında akıllı bir yatırım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gerek iç gerekse de dış mekan tasarımlarında kullanabileceğiniz porselen mutfak tezgahları, sunduğu dayanıklılık ve görsel şölen ile, hayalinizdeki mutfağa kavuşmanızı ve uzun yıllar sorunsuzca tadını çıkarmanızı sağlayacaktır…

Porselen Mutfak Tezgahı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.