• info@rehberfirma.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Adnan Dan
  • ADRES: Ünalan Mahallesi Şensoy sokak No:7
  • TELEFON: 0 (216) 472 0004
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Plise Perde çıktığı günden itibaren Cam Balkon perdesi olarak bilinsede, kullanım alanları nerdeyse hayalleriniz ile sınırlı. Sadece Cam Balşkonlara değil PVC Doğramalara, Aluminyum doğramalara, Demir, Tahta doğramalarada uygulanabilir. Cam olan her yere, hatta cam olmayan yerlere dahi uygulanabilmekte..

Bir müşterimiz mutfak dolabı kapakları söküp yerine plise perde uygulamıştır. Diğer bir müşterimiz ise çocuğunun odasında duvara baskılı plise perde uygulaması yaptırmıştır.

Peki plise perde genel olarak nerelerde uygulanır? Hemen bakalım.

Bu model kumaşlar ve sistemler raflarda yeni yeni yerini almaktadır. Güneş ışınları, normal kumaşlar üzerinde yıpranma ve solma yapacağından plise perde özel kumaşlardan üretilir. Montaj sonrası cama tam uyumludur. Hareket etmesi istenmediği durumlarda alttan sabitlenebilir. Aşağı ve yukarı hareket kabiliyetine sahiptir.

Montajları kolaydır. İsterseniz montajsız yapışkanlı cinsi ile tek bir vida kullanmadan monte edebilirsiniz. Çeşitli bütçelere hitap edebilecek geniş bir yelpazesi vardır. Plise perde çeşitli şekillerde kullanılabilir. İpli sistemle elle idare edilebileceği gibi motorlu uzaktan kumandalı çeşitleri de vardır. Kumandanın faydası tüm perdelere, aynı anda aynı hareketi yaptırarak açma kapama uğraşısına son vermesidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.